Pousada Sesmaria
Το ξενοδοχείο Pousada Sesmaria Lavras Novas παρέχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
Waterfall 3 Drops απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο, ενώ Cachoeira do Castelinho είναι σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια. Valentine's waterfall βρίσκεται επίσης περίπου 10 λεπτά οδικώς από το ξενοδοχείο.
Διαθέτουν επίσης ιδιωτικά μπάνια.
Το Menestrel Galeria Café βρίσκεται δίπλα στο Pousada Sesmaria, σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Mirante da Pedra125 χλμ.
- Cachoeira dos Prazeres2686 χλμ.
- Hawk waterfall4689 χλμ.
- Valentine's waterfall3910 χλμ.
- Capela de Santana3209 χλμ.
- Topo Cachoeira do Rapel1311 χλμ.
- The stone of equity1748 χλμ.
- Cachoeira4389 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Belo Horizonte/Pampulha - Carlos Drummond de Andrade116 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Pousada Sesmaria;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Sesmaria μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Belo Horizonte/Pampulha - Carlos Drummond de Andrade από τo ξενοδοχείο Pousada Sesmaria;
Το αεροδρόμιο Belo Horizonte/Pampulha - Carlos Drummond de Andrade βρίσκεται σε απόσταση 120 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pousada Sesmaria. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Pousada Sesmaria;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Sesmaria στις 12:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υποστηρίζει τo ξενοδοχείο Pousada Sesmaria;
Τo ξενοδοχείο Pousada Sesmaria έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.